HINNAD

Täpse hinnakalkulatsiooni, mis vastab teie vajadustele, saame teha pärast objekti ülevaatamist ja riskide hindamist. Spetsialisti väljakutse hind on 50 eurot + käibemaks. Teenuse tellimisel arvestatakse väljakutse hind tellimuse kogusummast maha. Kui teil on projekt olemas, saame pakkumise koostada ilma objektile sõitmata.

Suured objektid, nagu kaubanduskeskused, tootmis- ja laohooned, arvutatakse vastavalt projektile. Projekteerimisega seotud küsimuste korral võtke ühendust e-posti aadressil: projekt@lineus.ee

Oleme teile koostanud põhilised turvasüsteemide komplektid:

Kui objekti kaugus ületab 30km Tallinnast siis lisandub transpordikulud hinnaga € 0,40/km*

* Hinnad ei sisalda käibemaksu 22%

Koduvalve ERA

Korteri või maja turvasignalisatsiooni komplekt. Komplektis sisalduvad kõik vajalikud turvasüsteemi komponendid. Süsteemi saab ühendada turvafirmaga või suunata otse kliendi nutitelefoni teavitustena.

Telli või küsi lisa

Videovalve ERA

Videovalvesüsteemi komplekt teie kodule, sisaldab kahte 6 megapikslit väliskaamerat, ning kõiki vajalikke komponente videote salvestamiseks koos vähemalt 30-päevase arhiiviga. Interneti olemasolul saate videoid vaadata rakenduse abil ükskõik millisest maailma punktist. Süsteemi saab laiendada kaamerate arvu ja arhiivi mahuga. Meie pakkumine sisaldab võtmed kätte süsteemi paigaldamist!

Telli või küsi lisa

Eramu fonolukk ERA

Video fonokomplekt eramajale. Kutse korral saadetakse signaal nii monitorile kui ka teie mobiilirakendusse. Süsteemi nõuetekohaseks toimimiseks on vajalik stabiilne Wi-Fi signaal. Pakkumine sisaldab võtmed kätte süsteemi paigaldamist!

Telli või küsi lisa

Ehitusplatsi valve ÄRI

Valvesüsteem objekti kontori (soojaku) ja territooriumi valveks. Territooriumi maksimaalne valvepind 15m×15m. Soovi korral võib tellida lisa andurid ja suurendada territooriumi valvepind.

Telli või küsi lisa

Videovalve ÄRI

Videovalvesüsteem koosneb kaks kõrgemakvaliteedi öö/päev kaamerad resolutsiooniga 4K (3840×2160 pikselit). Kaamerad on varustatud ColorVu (värviline pilt ööpäevaringselt) ja AcuSense (inimeste ja autode tuvastamine) tehnoloogiaga. Kahe kaamera vaatenurk on  221.4°. Interneti olemasolul saate videoid vaadata rakenduse abil ükskõik millisest maailma punktist. Süsteemi saab laiendada kaamerate arvu ja arhiivi mahuga. Meie pakkumine sisaldab võtmed kätte süsteemi paigaldamist!

Telli või küsi lisa

Läbipääsusüsteem ÄRI

Läbipääsu süsteem näotuvastusega ja tööajaarvestuse funktsiooniga. 

Telli või küsi lisa