ETTEVÕTTE

Lineus Group OÜ spetsialiseerub turvasüsteemide paigaldamisele ja hooldamisele! Oleme uhked oma kogemuste ja professionaalsuse üle, mis on võimaldanud meil tagada meie klientide objektide usaldusväärse kaitse alates aastast 2006.

MEIE AJALUGU

Alates 2006. aastast oleme püüelnud kõrgete standardite saavutamise poole turvatööstuses. Aastate jooksul oleme loonud üle tuhande eduka projekti, mis toetavad meie klientide turvalisust ja nende väärtuste kaitset.

MEIE VÄÄRTUSED

Meie ettevõte eristub kvaliteedile ja innovatsioonile pühendunud suhtumisest. Mõistame, et iga objekt vajab individuaalset lähenemist, seetõttu pöörame suurt tähelepanu detailidele ning kohandame oma lahendused igale kliendile vastavalt nende konkreetsetele vajadustele.

MEIE MEESKOND

Meie meeskond koosneb kvalifitseeritud spetsialistidest, kellel on rikkalik kogemus turvatööstuses. Me õpime ja areneme pidevalt, et olla kursis viimaste suundumuste ja uute tehnoloogiatega valdkonnas. See võimaldab meil pakkuda meie klientidele kõige kaasaegsemaid ja tõhusamaid lahendusi.

MEIE TEENUSED

Oleme juhtiv ettevõte, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete nõrkvoolusüsteemide pakkumisele. Meie kogemused ja professionaalsus võimaldavad meil edukalt ellu viia projekte igas suuruses, luues kaasaegseid ja usaldusväärseid side- ja turvasüsteeme.

MEIE SAAVUTUSED

Oleme uhked selle üle, et meie kogemused ja professionaalsus on tunnustatud auhindadega ning meie klientide positiivsete ülevaadetega. Püüame pidevalt parandada oma teenuseid ja jätkata kasvu, et jääda turvatööstuse liidriteks.

 

Täname teid huvi eest meie ettevõtte vastu. Kui teil on küsimusi või soovite rohkem teada saada meie teenuste kohta, ärge kartke meiega ühendust võtta. Oleme alati valmis aitama tagada teie objektide usaldusväärse kaitse ja saavutama maksimaalse turvalisuse taseme.