Ettevõtte
Teenused
Hinnad
Sidekeskus
Galerii
по-русски
       

Teadmiseks: DEFCON (lühend, ingl. DEFense readiness CONdition — kaitsevalmidus) — on ameerika skaala, mis on välja töötatud Külma sõja aastatel ning väljendab USA vägede sõjalist aktiivsust ja lahinguvalmidust. Skaala iga tase vastab USA sõjaväe teatud sõjaseisukorrale. Tavaline, rahuaja oludele vastav tase vastab tasemele DEFCON 5, mis väheneb sõjalise aktiivsuse tõusuga. DEFCON 1 vastab suuremastaabilise avatud sõjalise konflikti algusele, seetõttu ei ole seda taset mitte kunagi välja kuulutatud.

Valvesignalisatsioon:
Turvasüsteem „Defcon 5“. Elukoha valve.
Süsteem, mis tagab kõrge kaitstuse tasakaalustatud hinna-funktsionaalsuse vahekorra juures. Lahendus sobib ideaalselt elumajadele ja väikestele äriobjektidele (tellides 5 või rohkem komplekti kehtivad erihinnad)
Turvasüsteem „Defcon 4“ ja „Defcon 3“. Era- ja äriobjektide valve.
Turvasüsteem sobib ideaalselt turva-tuleohutussüsteemide rajamiseks era- või äriobjektidel, kus on nõutav kuni 32 valvatava tsooni olemasolu (ka videojälgimissüsteemi sisaldava kompleksteenuse tellimisel kehtib erihind)
Turvasüsteemid „Defcon 2“ ja „Defcon 1“. Kõrgeim turvalisuse tase.
Süsteem tagab kõrgendatud ohu olukorras olevate objektide kõrgeima turvalisuse taseme. Pangad, eriti salajased sõjaväe- ja valitsusobjektid, eraresidentsid ning muud kohad, kus on vajalik kõrgeima klassi turvalisus.

Valvesüsteemide projekteerimise, paigaldamise ja teenindamise tegevusluba PA-744-TU

Tulekahjusignalisatsioon (ATS):
Paigaldame ja hooldame tulekahjusignalisatsiooni süsteeme vastavuses Eesti Päästeameti nõuetega.

Tulekahjusignalisatsiooni süsteemide paigaldamise ja hoolduse tegevusluba FEH000224

Videovalvesüsteemid:
Videovalve elumajadele, äri- ja riiklikele objektidele
Süsteem tagab objekti ONLINE vaatlemise võimaluse, säilitatud salvestuste arhiivi läbivaatamise võimaluse, informatsiooni säilitamise kettal või muul andmekandjal, võimaluse edastada informatsioon õiguskaitseorganitesse. Võimalus jälgida objekti distantsilt suvalises maailma punktis läbi interneti.
 
    All rights reserved to Lineus Group OÜ © 2008 valve valvesignalisatsioon signalisatsioon tulekahjusignalisatsioon videovalve ohutussüsteem tallinn security lineus